Ana Sayfa  |  İletişim
Arama
Ana Sayfa  >  Hakkımızda

HakkımızdaSektöründe öncü ve benzersiz firmalarından olmayı başaran GENKON Mühendislik Müşavirlik A.Ş. ve GENKON Endüstri İnşaat ve Ticaret A.Ş. günden güne genişleyen hizmet coğrafyasına bilgi ve deneyimini aktarmaktadır.

Türkiye’ de kendi alanında başarılı  bir kimliğe sahip olan GENKON işin başından sonuna kadar yatırımcının hep yanındadır.  GENKON, genç, deneyimli  ve dinamik kadrosuyla,  mühendislik ve proje hizmetlerin yanısıra,  proje yönetimi, müşavirlik, kontrolörlük hizmetleriyle  de A’dan Z’ye sektörün lideri olmayı hedefliyor.

Mühendislik ve Proje
GENKON, çimento, maden, demirçelik, rafineri ve kimya, enerji, çevre teknolojileri ile ilgili sektörlere anahtar teslim tüm disiplinlerde mühendislik ve proje hizmetlerini hızlı, doğru, ekonomik şekilde ulaştırır.

Proje Yönetimi ve Müşavirlik
GENKON, proje yönetimi ve müşavirlikle ilgili konularda, projenin başından sonuna kadar yatırımcının yanındadır. Mühendislik hizmetlerinin yanısıra, proje organizasyonu, kontrolü, gereken ekipman ve işgücünün temininin organizasyonu konularında deneyim ve bilgisiyle sektörde öncü ve güvenilir bir yere sahiptir.

Teknik Destek
GENKON,  tüm mühendislik ve müşavirlik hizmetlerinin yanısıra, yatırımcıyı proje bitiminden sonra, işletme aşamasında da teknik bilgi ve tecrübesiyle desteklemeye devam etmektir..

 

« Geridön

 
Copyright © 2010. GENKON. Her hakkı saklıdır.
TELEFON : +90 216 380 01 40 (pbx)    EMAIL: info@genkon.com.tr    WEB: www.genkon.com.tr