Ana Sayfa  |  İletişim
Arama
Ana Sayfa  >  Referanslarımız  >  Müşteri Yorumları

Müşteri Yorumları
Mehmet BAYSAK
Yönetim Kurulu Başkanı İnş.Yük.Müh. - Terbay İnş. Mim. Müh. ve Tic. Ltd. Şti.


2007 yılından itibaren , 3  ~ 4 çimento tesisi ve altın madeni yatırımımızda proje işlerimizi yapmıştır. Genkon arandığında; muhattap bulabildiğimiz ,yapılan iş programındaki sürelere uymada azami gayreti göstermesiyle takdir edilmeye hak  kazanmıştır. Bu niteliklerinden dolayı kısa zamanda kadrosunu genişleterek adını duyurmuştur .

Başarılarınızın devamını dilerim.

M.Uğur DENERİ
Teknik Müdür - Nuh Yapı Ürünleri ve Mak.San.A.Ş.


Bir yatırım sırasında proje ekibinden ne beklersiniz?
- Hız,
- Ekonomik ve güvenli tasarım,
- Uygulama aşamasında sorun çıkmaması; gerek proje gerekse uygulama esnasında modifikasyon, revizyon taleplerinize hızlı cevap ve uygulanabilir çözüm,
- Tüm bunların ötesinde ve belkide en önemlisi sizinle yatırım süreciniz boyunca  aynı heyecanı duyacak ve omuz omuza çalışabileceğiniz  güvenilir, samimi, sorumluluk sahibi bir teknik kadro.

Bizler GENKON’ da bu beklentilerimize uygun cevaplar olduğu için yıllardır birlikte çalışıyoruz.

Orhan DIRAMCA
İşletme Müdürü - Park İnşaat Turizm Maden Sanayi Tic. A.Ş. (Ciner Group)


Derince Soda Külü Depolama ve Yükleme Tesisleri Projesinin ayağa kaldırılması ve sağlıklı bir yapıya kavuşturularak işler hale gelmesinde Genkon ekiplerinin samimi çabalarını ve kaydadeğer emeklerini gözledik.

Projeye çok önemli katkıları oldu.

Başta Osman Salıcı olmak üzere, İhsan Tekinay ve diğer emeği geçen bütün Genkon çalışanlarına Şirketim adına teşekkür ederim.


K. Kenan SUNGUR
Şirket Müdürü - Karçel A.Ş.


Karçel AŞ. olarak Genkon Mühendislik Müşavirlik A.Ş. firmasıyla birçok başarılı işe imza attık. Genkon Mühendisliğin imalat ve montaj projelerinde  X-Steel programını kullanıyor olması nedeniyle  imalat projelerimiz daha  detaylı, anlaşılır ve hatasız olmakta bu da üretim sürecimizi hızlandırmaktadır.Bundan sonra da bir çok başarılı projeyi de birlikte yürüteceğimiz inancındayız.


 
Copyright © 2010. GENKON. Her hakkı saklıdır.
TELEFON : +90 216 380 01 40 (pbx)    EMAIL: info@genkon.com.tr    WEB: www.genkon.com.tr
orjinal maurers zayıflama hapı. performans arttırıcı çin topu kullanımı ile performansınızı ikiye katlayın. lw6090 termojenik yağ yakıcı ile 1 ayda zayıflayın.